O blogu

Ten blog internetowy ma służyć jako skarbnica wiedzy, wybranej i wyselekcjonowanej w sposób taki, jaki uważam za stosowny – dość subiektywny. Dobór informacji ma na celu zacytowanie tego, co uważam za użyteczne, przydatne. A ten blog pozwala te wszystkie wiadomości gromadzić w jednym miejscu.

Ponieważ na stronie internetowej praktyki lekarskiej zaczęło się robić ciasno, a także aktualizacja jej trwa długo i nie jest prosta, uruchomiony został blog – przeznaczony tylko do tego jednego celu – przekazywania istotnych i ciekawych informacji. Przy okazji nowoczesny blog ma możliwość subskrybcji kanału RSS, komentowania artykułów a w przyszłości będzie rozszerzany o kolejne funkcje umożliwiający kontakt z Wami, moi czytelnicy.

W tym serwisie internetowym (blogu) znajdują się więc artykuły i informacje przeznaczone do celów dydaktycznych. Są to przeważnie zebrane z różnych źródeł informacje prasowe, doniesienia z mediów, artykuły popularno naukowe i ciekawostki. Inne artykuły są kompilacją wiedzy zgromadzonej podczas wieloletniego doświadczenia, cytatów z opracowań umieszczonych na innych stronach internetowych, w periodykach drukowanych oraz na wykładach i prezentacjach wygłaszanych na konferencjach medycznych. Jednocześnie zaznaczam, że nie roszczę sobie praw autorskich do cytowanych artykułów i informacji prasowych.

Serdecznie zapraszam do zaglądania na bloga, do zadawania pytań i do komentowania artykułów i informacji prasowych.

lek. med. Jerzy Skotnicki
ginekolog-położnik, cytolog

Comments are closed.

Rekomendacja
Dołącz w Google+
Przeczytaj także
    Brak propozycji
ASGARD AGENCJA SEM
Archiwum bloga
Updated by ASGARD: