Przedciaza.pl produkty dla par starających się o dziecko

Planujesz ciąże?  Masz problem z płodnością? Stres, brak czasu na sport, nieodpowiednie odżywianie to czynniki, które mają bardzo duży wpływ na płodność kobiet i mężczyzn. Co za tym idzie, wiele para boryka się z problemami z zajściem w upragnioną ciąże.

Właśnie dla par starających się o dziecko oraz dla osób mających problemy z płodnością powstał sklep internetowy, gdzie zgromadzono najlepsze obecnie na rynku produkty wpierające zajście w ciąże – www.przedciaza.pl

Co znajdziemy w ofercie sklepu?

Mikroskop owulacyjny i testy owulacyjne.

Bardzo ważnym czynnikiem pomyślnego zapłodnienia jest prawidłowe określenie dni płodnych kobiety. Idealnym rozwiązaniem są testy owulacyjne, które dokładnie wskażą na te właśnie dni. W sklepie internetowym www.przedciaza.pl znajdziemy testy jednorazowe jak i te wielokrotnego użytku. Największą popularnością i skutecznością cieszy się mikroskop owulacyjny wielokrotnego DONNA. Jest to znane urządzenie pozwalające na wykrycie w dyskretny sposób dni płodnych na podstawie badania śliny. W czasie owulacji, ślina zmienia swoją strukturę krystaliczną. To właśnie wykrywa test DONNA. Więcej na jego temat: http://przedciaza.pl/21-test-owulacyjny-8033109320016.html. W asortymencie sklepu znajdziemy również jednorazowe testy owulacyjne wykrywające owulacje na podstawie obecności hormonu LH w moczu.

Do określania dni płodnych również wykorzystuje się termometr owulacyjny. Na podstawie różnicy temperatur oraz obserwacji śluzu kobieta jest w stanie określić swoje dni płodne. By właściwie określić temperaturę ważna jest dokładność termometru. Termometry owulacyjne GEON określają temperaturę do dwóch miejsc po przecinku. http://www.przedciaza.pl/29-basal-termometr-8588004160132.html

Lubrykanty przyjazne dla plemników

Współżycie podczas starań o dziecko może prowadzić do stresu, który powoduje dużo większą suchość pochwy. Mogą to powodować także wiele leków na płodność a także tryb życia. 75% kobiet odczuwa w trakcie starania się o dziecko dolegliwości związane z suchością pochwy. Często sięgają wtedy po tradycyjne żele nawilżające dostępne na rynku. Niestety, tradycyjne lubrykanty mogą tworzyć bariery dla plemników a nawet uszkadzać nasienie co uniemożliwia łatwe zajście w ciąże.

By do tego nie dochodziło, powstały żele nawilżające wspomagające zapłodnienie o formule przyjaznej dla plemników. Takimi lubrykantami stworzonymi specjalnie dla par starających się o dziecko są Conceive Plus oraz Pre-Seed, których skuteczność jest potwierdzona naukowo.

Suplementacja organizmu.

Ważnym czynnikiem podczas starania się o dziecko jest odpowiednia dieta zarówno kobiety jak i mężczyzny. Na szczęście na rynku dostępne są suplementy diety zawierające wszystkie najważniejsze witaminy i mikroelementy zamknięte w jednej kapsułce. Uzupełnieniem zbilansowanej diety mężczyzny jest suplement diety Fertilman. Dzięki optymalnej kombinacji witamin i mikroelementów FERTILMAN zwiększa wydajność nasienia, zarówno pod względem ilości jak i jakości.

Wystarczy wziąć jedną tabletkę dziennie, by mężczyzna otrzymał wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które zapewnią, by nasienie było odpowiedniej jakości by kobieta mogła zajść w ciąże. http://www.przedciaza.pl/14-fertilman-zwieksza-jakosc-spermy-oraz-plodnosc-5060069350442.html

Idealną kompozycją witamin dla kobiet jest natomiast FertilCare. Składniki FertilCare zostały starannie dobrane tak, by przygotować organizm kobiety do starań o dziecko. Produkt wzbogacony jest o kwas foliowy. http://www.przedciaza.pl/50-kwas-foliowy-fertilcare-5060069350435.html

Testy płodności dla kobiet i mężczyzn.

Często problem w poczęciu maleństwa są problemy z płodnością któregoś z partnerów. W ofercie sklepu www.przedciaza.pl znajdziemy bardzo skuteczne testy płodności dla kobiet i mężczyzn znanej firmy BABYSTART. Test płodności dla kobiet FertilCheck sprawdza zawartość hormonu FSH w moczu kobiety http://www.przedciaza.pl/26-fertilcheck-test-plodnosci-5060069350022.html. Test płodności dla mężczyzn FertilCount sprawdza natomiast czy w nasieniu występuję odpowiednia ilość plemników by było możliwe zapłodnienie. Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia WHO ilość plemników w nasieniu powinna wynosić przynajmniej 20 milionów na ml. http://www.przedciaza.pl/24-test-plodnosci-dla-mezczyzn-5060069350183.html

Życzymy powodzenia w staraniach o dziecko. Jeżeli się uda, gratulujemy! oraz polecamy test na płeć dziecka pozwalający na określenie płci płodu już od 10 tygodnia ciąży.

Wszystkie wymienione produkty znajdą Państwo w sklepie internetowym www.przedciaza.pl.

Share

3 Responses to “Przedciaza.pl produkty dla par starających się o dziecko”

  • Łukaszu, z oajkzi urodzin życzę dalszych sukcesów w podboju internetu!(myślałem, myślałem – i wreszcie wymyśliłem „zemstę” za tego niusa hihi)

  • eddka:

    Mój mąz teraz też przed naszymi dosyć intensywnymi staraniami o maluszka przyjmuje Fertimen. Po prostu strasznei zalezy nam na naszym drugim dzieciątku.

  • marlena:

    Eddka a czy ten suplement trzeba przyjmować przez jakiś określony czas ? Czy Twój mąz przyjmuje kilka razy dziennie ?

Leave a Reply

Rekomendacja
Dołącz w Google+
ASGARD AGENCJA SEM
Archiwum bloga
Updated by ASGARD: